Kuidas osta?

Meie e-poest ostmine on lihtne ja mugav:

1. Esmalt valige välja tooted ja lisage need ostukorvi.

2. Vormistage tellimus. Lisage kindlasti oma kontaktandmed.

3. Tasuge ostu eest saadud arve alusel oma internetipangas.

 

Teenust pakub Sokisahtel OÜ, reg nr 11894845, KMKR. EE101348962.

 

Ostukorvi koostamine

Kõigepealt valige välja Teile meeldivad ja vajalikud tooted ning lisage need ostukorvi. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel neid ostma.  Oma ostukorvi sisu saate vabalt muuta. Et näha tooteid, mida olete lisanud oma ostukorvi,  valige link  'vaata ostukorvi'.

Tellimuse vormistamine

Palun sisestage tellimusvormi väljadele oma kontaktandmed. Ostu eest on Teil võimalik tasuda kohe pärast tellimuse vormistamist internetipangas. Kaup pannakse teele  pärast makse laekumist. Kaupa hoiame broneerituna üldjuhul 24h. Kui soovite kaupa pikemalt broneerida (kuni 5 päeva), palun andke sellest teada meie klienditeenidusele meili teel info@100kingitust.ee

Üle 25€ tellimused toimetame Teile  tasuta.

Alla 25€ tellimustele lisandub saatekulu alates 2.99€. 

Tarneaeg

Laos olevatele toodetele on tarneaeg 4 tööpäeva.  Vahel on mõnel tootel tarneaeg kuni 1 nädal - anname sellest e-maili teel kindlasti teada.

Kauba tagastamine

Juhul, kui Teile ostetud kaup ei sobinud ning Te soovite seda tagastada, siis palun teavitage sellest meie klienditeenindust info@100kingitust.ee meiliaadressil. Kõikidele kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Toode peab olema kasutamata ja pakendis/siltidega. Tagastada võite kas postiga või tuua meie laokauplusesse Pärnu mnt 146, Tallinn. Tagastamise postikulu ei kuulu kompenseerimisele. Kompenseeritakse tarnimise kulu. Raha tagastatakse 4 tööpäeva jooksul.

Kõik meie kaubad kontrollitakse enne teele panemist hoolikalt üle. Juhul, kui Te siiski leiate defektiga toote, palume sellest koheselt teavitada meie klienditeenindust info@100kingitust.ee

Pretensioonide esitamise kord

100kingitust.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul 100kingitust.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad 100kingitust.ee ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab 100kingitust.ee.

100kingitust.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@100kingitust.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Tarbijal on õigus nõuda 100kingitust.ee veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui 100kingitust.ee veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, 100kingitust.ee veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

Kui Sokisahtel OÜ on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus  pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.