TEENUSED

E-poe haldamine

━━

Pakume e-poe haldusteenust, millega on teil võimalik säästa aega ja vähendada saadetiste ettevalmistamise ja kohaletoimetamise kulusid. Kliendid saavad tooted kiiresti ja õigel ajal kätte! Me tagame kõigi logistikaprotsesside sujuva ja ühtlase voo, sealhulgas: kauba vastuvõtmise, ladustamise, pakendamise ja kohaletoimetamise. Samuti suhtleme me aktiivselt klientidega ning kui mingil põhjusel peaks klient soovima tooteid tagastada, tegeleme ka tagastamisprotsessiga.

VASTUVÕTMINE JA LADUSTAMINE
Kui soovid oma tooteid kiiresti ja hõlpsasti klientideni toimetada, pakume me tõhusat ja turvalist ladustamisteenust. Kui teil on olemas tooted, mida soovite müüa, saab need saata meie lattu. Võtame kauba kiiresti vastu ja hoiame toodete kvaliteedil ja laoseisul hoolega silma peal, tagamaks, et teie kaubad oleksid korralikult hoitud ning kogused täpsed. 
KOMPLEKTEERIMINE JA
PAKENDAMINE

Kohapeal tegeleme tellimuste komplekteerimise ja pakendamisega. Klientide tellitud toodete pakkimine on meie jaoks väga tähtis, seetõttu pakime hoolikalt ning teeme kindlaks, et klientideni jõuaksid õiged tooted.
Topeltkontroll: nii toodete kokkuotsimisel kui ka pakkimisel teeme kindlaks ning kontrollime uuesti üle tellitud tooted ja vastavad kogused. See hoiab ära vigade tekkimise. Pakume teie vajadusele vastavalt erinevaid pakendamislahendusi. Iga toote jaoks on võimalik valida teie soovide kohaselt pakendid, ümbrikud, karbid ja vajadusel karpide täitesisud ja/või brändiflaierid/sedelid, mis pakkidesse klientide rõõmuks lisada. Genereerime kohapeal pakikaardid, prindime välja ja lisame pakile, et need teele panna. Vajadusel saame lisada ka muud tarnedokumendid ja saatmisarved.
TAGASTUS


Suhtleme klientidega meili, telefoni ja/või veebipoe chati kaudu. Kliendid saavad täita tagastamisvormi ning tooted meile lattu tagastada. Need kontrollitakse üle ja kui tooted on korras, on neid võimalik kohe uuesti müüki panna. Iga tagastatud toodet on võimalik laotöötajatel pildistada, et saaksite selle seisukorda ise hinnata.
 
LAO LISATEENUSED VASTAVALT KLIENDI VAJADUSTELE

Sinna hulka kuulub näiteks e-poe andmesisestus, tootekirjelduste täiendamine, piltide tegemine, bännerite kujundamine või teie toodetele tooteetikettide ja SKU lisamine. Lisateenuste soovil ja muude küsimuste tekkimisel küsi julgelt meilt pakkumist. 

Kingituste pakkimine

━━

Kui teil on soov tellida kingitusi või meeneid tähtpäevadeks, firmapidudeks või muudeks sündmusteks, pakume me teile nii pakkimise kui ka soovi korral kohaletoimetamise teenust. Samuti on võimalik koostada listid, kuhu ja kellele valitud kingitused saata. Pakime teie jaoks kingitused kohapeal ära ning vastavalt vajadusele saame ise teha väljasaatmise või saate pakkidele meie Laopoodi järele tulla. Kingitused ja tooted võivad teil endal juba olemas olla või saate meie abil need ise oma soovi järgi kujundada ja disainida (firmalogo, pildid, kleebised).

KINGITUSTE JA PAKKIDE KOHALETOIMETAMINE


Pakume teile soodsat ja kiiret tarneteenust üle maailma. Kasutame erinevaid kulleri- ning pakiautomaaditeenuseid nagu näiteks DPD, Omniva ja Itella SmartPOST. Tarneaeg on üldjuhul kuni 2-3 tööpäeva Eestis ja Euroopa Liidu piires 3-7 päeva. Väljaspool Euroopa Liitu kuni 2 nädalat.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST